Увага! Терміново!

Дата: 12.03.2022 11:29

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України оголошено та проводиться загальна мобілізація. Відповідно до пункту 8 Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 місцеві органи виконавчої влади у взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності, фізичних осіб – підприємців організувати та забезпечити в установленому порядку: 1) Своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини; 2) Здійснення призову військовозобов’язаних, резервістів на військову службу, їх доставки до військових частин та установ Збройних сил України. Військовозобов’язані повинні з’явитися, не очікуючи виклику, до Жашківського військового комісаріату (Другий відділ Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) вул. Макаренка, 2а.