Громадське обговорення

Дата: 15.02.2022 14:32

Оприлюднення матеріалів містобудівної документації

з метою врахування громадських інтересів

Законодавче обґрунтування.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

«Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», затверджений  постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926.

«Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011        № 555.

ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».

Назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею       0,0600 га цільове призначення якої змінюється по вулиці Лікарняна в місті Жашкові Уманського району Черкаської області» ДПТ-05-22 (далі – Детальний план території).

Даний детальний план території (ДПТ-05-22) розроблений згідно рішення  Жашківської міської ради від 27.05.2021 року № 9-81/VIII Комунальним проектно-виробничим архітектурно-планувальним підприємством «Облархбюро» Черкаської обласної ради (сертифікат серія АА № 002159 від 23.06.2014; серія АА № 003297 від 14.07.2016).

Основною метою розробки детального плану території (ДПТ-05-22) є уточнення планувальної структури, функціонального призначення та параметрів забудови території по вулиці Лікарняна в місті Жашків, формування нової земельної ділянки орієнтовною площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку,  визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно - гігієнічними нормами, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення території,  встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, а також для розроблення та затвердження проекту землеустрою.

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 14 лютого 2022 року по  14 березня 2022 року включно.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська обл.,  19201;

Тел.: (04747) 6-11-45,