Щодо санаторно-курортного лікування дітей Черкаської області

Дата: 02.02.2022 12:41

Адміністрація Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Бердянський» Міністерства охорони здоров'я України здійснює санаторно-курортне оздоровлення дітей, які стоять на диспансерному обліку з приводу хронічних захворювань органів дихання та травлення, дітей із багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, дітей з будинків сімейного типу за путівками, що фінансуються з державного бюджету.

На Черкаську область планове розподілення путівок, яке затверджується Міністерством охорони здоров’я України, складає на заїзд 27 путівок, з врахуванням епідеміологічної ситуації та дотримання в санаторії протиепідемічних заходів кількість дітей у період дії «червоного» - «помаранчевого» рівня небезпеки складає 20 осіб. Кількість днів лікування в санаторії 24-26.

Перший заїзд дітей на санаторне та відновлювальне лікування у 2022 році відбудеться з 01.02.2022 року на 25 днів, наступний з 01.03.2022 року також на 25 днів.

За додатковою інформацією звертатись у Службу у справах дітей Жашківської міської ради