Пішов з життя учасник АТО жашківчанин Влас Терещенко

Дата: 01.02.2022 16:11

Передчасно пішов із життя демобілізований військовослужбовець із Жашкова Влас Миколайович Терещенко . Йому було лише 49 років.

Влас Терещенко проходив військову службу в особливий період як старший сержант запасу, брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення на сході України, захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності держави у 2017 – 2018 роках. Внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням бойових завдань, отримав другу групу інвалідності. Ветеран Міністерства оборони України.

Міський голова Ігор Цибровський, депутатський корпус,виконавчий комітет та апарат виконкому Жашківської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, друзям і бойовим побратимам з приводу непоправної втрати.

Поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи.

Світла пам’ять військовослужбовця, який захищав нашу Батьківщину, буде завжди жити у наших серцях.

Прощання з Власом Терещенко відбудеться  2 лютого у Жашкові по вул. Голівська 95, о 12:00.