Поліцейські Уманщини у Жашківській громаді отримали новий автомобіль (ВІДЕО)

Дата: 24.01.2022 14:56

19 січня поліцейські Уманського районного управління поліції отримали від БФ «Нова Громада» легковий автомобіль Volkswagen. Ініціатива підсилити технікою правоохоронців належить депутату Черкаської обласної ради, керівнику соціальних проєктів фонду Віктору Погорілому, який, ведучи соціально-відповідальний бізнес на теренах Жашківської громади, переймається зокрема і безпекою її жителів. Ключі від транспортного засобу представникам правоохоронних органів Віктор Григорович вручав разом із міським головою Ігорем Цибровським, який зауважив, що лише у такій тісній взаємодії бізнесу громади з поліцією і створюється безпечний простір для населення.

Відзначили тісну співпрацю органів місцевого самоврядування з підрозділами поліції району та подякували ініціаторам за підтримку в технічному оснащенні заступник начальника з превентивної діяльності Уманського районного управління поліції Василь Козиненко, заступник начальника з превентивної діяльності відділу поліції Жашкова Віталій Дзюменко та начальник сектору реагування патрульної поліції Віталій Крохмальний. Адже додатковий автомобіль сприятиме покращенню умов роботи поліції, дозволить швидше і ефективніше реагувати на виклики і повідомлення, що надходять по спецлінії.