Іван Сухий зустрів черговий день народження

Дата: 20.01.2022 09:05

Фото без опису19 січня зустрів свій 64-ий день народження Іван Іванович Сухий – заслужений працівник культури України, рекордсмен України, музикант, пісняр, педагог, засновник Музею української гармоніки, керівник Зразкового ансамблю гармоністів та єдиного в світі ансамблю сірникових інструментів, почесний громадянин міста Жашків.

Попри поважний вік, Іван Іванович продовжує натхненно працювати, розвиватися і досягати нових вершин. До цього власним прикладом стимулює і своїх вихованців, за що дякували іменинникові, привітавши його із днем народження від імені усієї громади, міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик та керівництво КЗ «Мистецька школа» Вікторія Бакуменко і Наталія Коренюк.