У Жашкові вшанували «кіборгів» та запалили свічки пам’яті

Дата: 14.01.2022 14:49

16 січня Україна, за ініціативи захисників Донецького аеропорту, відзначає День пам’яті «кіборгів» - військовослужбовців, добровольців, медиків і волонтерів, які спільними зусиллями 242 дні з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року утримували оборону важливого військово-стратегічного об’єкту на північному заході Донецька. У цих боях загинули понад 200 українських військових, ще понад 400 повернулись пораненими й з контузіями.

Мітинг-реквієм з нагоди відзначення національного пам’ятного дня у Жашкові відбувся 14 січня біля пам’ятного знаку загиблим новітнім Героям-Борцям за волю і незалежність України. В ході заходу керівники та представники трудових колективів Жашківської громади вшанували хвилиною мовчання героїв-кіборгів і учасників АТО/ООС, чиї серця перестали битися в ім’я світлого майбутнього України, та всіх мирних жителів, які полягли в неоголошеній війні на Сході України.

По завершенні, учасники мітингу-реквієму поклали квіти і лампадки до пам’ятного знаку.

Вічна пам’ять героям, слава їх мужності й стійкості. Уся Україна в неоціненному боргу перед тими, хто пожертвував своїм життям у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави.