На вул. Миру у Жашкові змінили організацію дорожнього руху (ВІДЕО)

Дата: 31.12.2021 09:51

Із в'їзду з вул. Вокзальна на вул. Миру встановлено знаки «Зупинка заборонена», щоб розвантажити цей напрямок від запаркованих автомобілів. Відповідне рішення було прийнято 21 грудня 2021 року на засіданні виконавчого комітету Жашківської міської ради з метою забезпечення стабільної життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту.

Така потреба виникла у зв'язку з відкриттям та роботою нової торгівельної мережі продуктових магазинів у Жашкові, що приваблює все більшу кількість покупців та, відповідно, зумовлює скупчення автівок. Передбачається, що знак «Зупинка заборонена»  унеможливить паркінг на вул. Миру із в'їзду з вул. Вокзальна і таким чином вдасться створити більш безпечні умови пересування як водіїв, так і пішоходів.

Рішення виконкому Жашківської міської ради "Про організацію дорожнього руху транспортних засобів"