Юні жашківські футболісти стали срібними призерами турнір Ржищівської ДЮСШ

Дата: 20.12.2021 21:47

19 грудня відбувся зимовий турнір Ржищівської ДЮСШ з футзалу до Дня Святого Миколая.

Участь у змаганні у своїй віковій категорії взяла і команда СК «Жашківська громада» (2013-2014 років народження, тренери Богдан Лавренюк та Олексій Піддубний).

Жашківчани провели 3 матчі: зазнали однієї поразки у грі із ФК «Любомир» смт Ставище, перемогли ДЮСШ м.Монастирище та зіграли в нічию зі Ржищівська ДЮСШ «Піраміда».

Наша команда в підсумку цих матчів виборола друге місце турніру. А жашківський гравець Владислав Жук визнаний кращим нападником турніру.

Директор КУ «Стадіон імені Юрія Гагаріна», на базі якого і створено СК «Жашківська громада», зауважує: «Ці діти займаються 2 роки, за цей час вони технічно виросли. Це для них другий турнір такого рівня, і нас тішить, що вони мають чудовий результат. Поїздка фінансувалася з бюджету громади (відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради). І я дякую міському голові Ігорю Цибровському, виконкому та депутатам Жашківської міської ради за те, що сприяють розвитку дитячого футболу та спорту загалом. Особливу вдячність хочу висловити і батькам наших вихованців, котрі своєю моральною підтримкою, згуртованістю піднімати дух боротьби команди».

Вітаємо наших юних футболістів із новими досягненнями!

25 грудня команда їде на Чемпіонат області з футболу, тож побажаймо їм успіхів!