Export Academy 2022

Дата: 25.11.2021 20:26

Фото без описуExport Academy 2022 - це можливість для трансформації та розвитку Вашого експорту:

• можливість з нуля навчитись створювати експортний план з виходу на міжнародні ринки;
  • можливість систематизувати експортні знання;
  • налагодити роботу експортного відділу;
  • відкрити нові ринки для експорту продукції;
  • отримати практичні інструменти з виходу на міжнародні ринки;
  • це не тільки теорія, а і щомісячна практика, навички після навчання на програмі залишаться на багато років вперед;
  • ви також зможете розвинути навички ефективного управління бізнес-процесами, міжнародним маркетингом та фінансами

За результатами навчання кожен з учасників створить індивідуальний експортний план з виходу на обраний ринок.

Під час підготовки до викладання та надання зворотнього зв’язку по виконаним домашнім завданням (в рамках формату навчання з менторським супроводом) тренери та ментори навчальної програми працюють у зв'язці з міжнародними експертами з експорту. Тому учасники отримають кваліфіковану відповідь з урахуванням міжнародного досвіду.

Для кого Програма?

Дана навчальна програма розрахована на підприємства з числа малого та середнього бізнесу, менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, керівників компаній, які вже мають досвід експорту або планують виходити на експорт у 2022 році з усіх галузей, крім наступних:

• логістика, інжиніринг, дизайн, видавничі послуги, реклама та PR - для цих галузей є окрема програма Service Export Ukraine, зареєструватись на яку можна за посиланням.
    • IT-cектор: триває набір на першу в Україні секторальну програму для менеджменту ІТ компаній - Export Evolution IT. Деталі та реєстрація за посиланням.

Що передбачено Програмою?

• 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом;
    • 6 навчальних модулів;
    • теоретичні матеріали та 6 практичних воркшопів з тренерами Програми;
    • виконання практичного домашнього завдання;
    • сесії зворотного зв'язку від тренерів програми по результатам виконаного домашнього завдання;
    • доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників та розміщенні навчальні відео та матеріали, а також оцінюється прогрес;
    • нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту.

Формат навчання

Самостійне навчання в онлайн форматі

Дивіться лекції у віртуальному тренінговому центрі, вивчайте навчальні матеріали, виконуйте завдання Програми та розробіть Покроковий експортний план для виходу на зовнішні ринки!

• Кількість модулів: 6
    • Тривалість відео-уроків: 1-2 години
    • Тривалість воркшопів: 6 годин
    • Наявність домашніх завдань: виконання домашнього завдання за бажанням
    • Приблизний час на виконання домашнього завдання: 3-4 години
    • Тривалість навчання: січень - червень 2022
    • Мова навчання: українська
    • Мова домашнього завдання: виконання англійською мовою

Особливості навчального процесу:

За результатами успішно виконаних домашніх завдань Ви створите покроковий експортний план з виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.

Навчання з менторською підтримкою

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі, Особливостями навчального процесу та Умовами отримання Сертифікату!

Дивіться лекції у віртуальному тренінговому центрі, беріть участь у практичних воркшопах (офлайн формат), виконуйте домашнє завдання, отримайте зворотній зв’язок за результатами виконання завдань від менторів програми, корелюйте результат домашнього завдання та рухайтесь вперед до ідеального експортного плану.

• Кількість модулів: 6
    • Тривалість модулю: 4-5 тижнів
    • Тривалість відео-уроків: 1-2 години
    • Тривалість воркшопів: 6 годин
    • Тривалість сесій зворотнього зв’язку: 2-3 години
    • Наявність домашніх завдань: так, є обов’язковими для виконання та будуть перевірятися тренерами Програми
    • Тривалість навчання: січень - червень 2022
    • Мова навчання: українська
    • Мова домашнього завдання: виконання англійською мовою

Структура навчального процесу:

• Тиждень 1: Вивчення онлайн лекцій Модулю та Воркшоп на відповідну тему.
    • Тиждень 2: Учасники працюють самостійно над виконанням домашнього завданнями.
    • Тиждень 3: Дедлайн виконання домашнього завдання
    • Тиждень 4: Сесії зворотнього зв‘язку за результатами виконання домашнього завдання

Програма навчання для обох форматів

• МОДУЛЬ 1: Оцінка готовності до експорту. Як визначити ринок для експорту?
    • МОДУЛЬ 2: Модель виходу на ринок. Розробка експортної стратегії.
    • МОДУЛЬ 3: Адаптація продукту, ціноутворення. Логістика та юридичні аспекти експорту.
    • МОДУЛЬ 4: Як створити експортний бренд? Продаж та просування онлайн.
    • МОДУЛЬ 5: Пошук партнерів на цільовому експортному ринку та створення довгострокових взаємовигідних відносин.
    • МОДУЛЬ 6: Управління ризиками та фінансами в експорті.

Початок та тривалість навчання

• 18 листопада 2021 – старт прийому заявок на участь у програмі
    • 3 грудня 2021 - проведення промо-заходу
    • 12 грудня 2021 до 23:59 – завершення прийому заявок
    • 13-15 грудня 2021 року – оцінювання заявок та відбір учасників
    • 16-17 грудня 2021 року – оголошення переможців конкурсного відбору та відкриття доступу до освітньої онлайн платформи
    • 22 грудня 2021 року – офіційне відкриття Програми
    • 12 січня 2022 року - старт навчання
    • 30 червня 2022 року - завершення навчання

Організатори та партнери Програми

Програма Export Academy розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Державною Установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Eight”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).