A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Дія. Бізнес

Дата: 22.11.2021 12:53
Кількість переглядів: 837

Установа утворена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 199 «Про утворення державної установи «Офіс з просування експорту України» та передана до сфери управління Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2020 р. № 1071 «Деякі питання цілісного майнового комплексу державної установи «Офіс з просування експорту України».

Відповідно до протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 р. (витяг з протоколу № 32) державну установу «Офіс з просування експорту України» перейменовано на «Офіс з  розвитку підприємництва та експорту».

Метою діяльності Установи є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету Міністрів України, інших документів державного планування.

Установа здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, а також Положення про Установу, затвердженого наказом Державного секретаря Кабінету Міністрів України від 11.05.2021 № 61.

У березні 2019 року Установа приєдналася до Робочої групи європейських організацій зі сприяння торгівлі (European Trade Promotion Organisations Working Group of Information Professionals — ETPO), що сприяє обміну та розповсюдженню інформації щодо найкращих практик та досвіду у сфері інформаційних і консалтингових послуг.

У червні 2019 року Установа стала офіційним членом консорціуму EEN-Україна. Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network, EEN) об’єднує понад 60 000 підприємств із 17 галузей із 65 країн, серед яких 28 країн ЄС. За допомогою мережі EEN малий і середній бізнес може знайти покупців та продавців товарів і послуг на міжнародних ринках у простий спосіб; знайти інвесторів та партнерів для виробничої кооперації, а також залучити новітні технології або реалізувати власні технології на міжнародному ринку.

З березня 2020 року під впливом пандемії коронавірусної хвороби за прикладом організацій з пожвавлення торгівлі в інших країнах світу Установа продовжила надавати всебічну підтримку компаніям та перевів усі послуги в онлайн-формат. Для допомоги малому та середньому бізнесу протягом року була надана сервісна державна підтримка, яка включала 11 онлайн-послуг та 6 інформаційних платформ.

У грудні 2020 року Установа у партнерстві з Кабінетом Міністрів України, Мінекономіки та Дія.Бізнес, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Канадсько-Українського проєкту підтримки торгівлі та інвестицій (проєкт CUTIS), запустили Єдиний експортний вебпортал.

11 травня 2021 року затверджено положення про Офіс з розвитку підприємництва та експорту, метою діяльності якого є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету Міністрів України, інших документів державного планування.

Державну установу «Офіс з просування експорту України» перейменовано на «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» відповідно до рішення Уряду від 10 березня 2021 року. 

Положення передбачає утворення Наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації України.

Така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явилася інституція, що здійснює свою діяльність із метою ефективного розвитку підприємництва та експорту, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.

Офіс утворився на базі Офісу з просування експорту України, що успішно функціонував з 2015 року та продемонстрував свою ефективність, яку відзначили як всередині країни, так і міжнародні партнери. 

Фундаментом для роботи Офісу з розвитку підприємництва та експорту є досягнення Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес:

 

Крім того, ми почали будувати мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес по всій Україні — це сучасні, комфортні та прогресивні локації, в яких малий і середній бізнес може отримати безоплатні консультації, відвідати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, тестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації перед виходом на ринок:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь