Освітянський автопарк поповнився новеньким шкільним автобусом (ВІДЕО)

Дата: 18.11.2021 12:14

16 листопада Жашківська громада отримала цінний та значимий подарунок від ІП «Агро-Вільд Україна» - новенький шкільний автобус для підвезення учнів та вчителів до закладів освіти. Ключі від транспорту передав громаді, в особі міського голови Ігоря Цибровського та начальника відділу освіти Жашківської міської ради Людмили Рябоконь, гендиректор підприємства з іноземними інвестиціями Вільд Бертольд Карл Алоїс .

Новий транспортний засіб, розрахований на 30 місць, має всі умови для зручного й безпечного перевезення юних пасажирів, зокрема – і дітей з особливими освітніми потребами, що є дуже важливим на сучасному етапі розвитку інклюзії.

Як зазначив очільник громади Ігор Цибровський, така подія – гарний приклад співпраці влади і бізнесу в напрямку забезпечення комфортного й рівного доступу дітей до участі в освітньому процесі. А це є одним із пріоритетів в роботі депутатів, виконкому та апарату виконкому Жашківської міської ради.