У Жашкові вшанували пам'ять загиблих, які полягли за визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2021 11:02

Фото без описуСьогодні, 28 жовтня, у Жашкові відзначається 77-а річниця з Дня визволення України від нацистських загарбників. Цією датою вшановують героїв Другої Світової війни та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

На жаль, в силу карантинних обмежень, органзувати гідні урочистості так, як того вимагає традиція, нема можливості: жашківчани поклали квіти до Меморіалу Слави та в хвилині мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Втім ми переконані, що наша свідомість як громадян, виховання патріотичної молоді, підтримка старшого покоління – не менш вагома данина пам'яті загиблим у ті буремні роки. Адже у боротьбі з нацистами українці понесли найбільше втрат, і боролися вони не лише проти поневолення, а й дають можливість усвідомити нашому народу свою самоцінність та надихають сьогодні наших захисників на Сході.

Шануймо серцем!