Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників

Дата: 13.10.2021 11:25

Фото без описуЗ метою розробки стратегії спільних дій, спрямованих на мінімізацію наслідків майбутнього вивільнення працівників, роз’яснення трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення 12 жовтня директором Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ Марією Штунь та завідувачем сектору  взаємодії з роботодавцями Тетяною Щедріною проведена  зустріч з колективом Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківської міської ради.   В ході зустрічі  надано інформацію про стан ринку праці, порядок реєстрації  у разі звернення до служби зайнятості, ознайомлено з правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, з умовами призначення матеріального забезпечення на час пошуку роботи, проінформовано про активні заходи сприяння зайнятості населення, про роботу сервісу Державної служби зайнятості «Електронна черга реєстрації безробітних», про кар’єрний супровід кожного працівника, який підпаде під скорочення, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до звільнення.

Зустрічі проходили у форматі конструктивного діалогу, присутні активно ставили питання щодо реєстрації в службі зайнятості, започаткування підприємницької діяльності, можливості навчання та перенавчання, а також висловлювали подяку за надані роз’яснення.