ЇЇ Величність Музика (ВІДЕО)

Дата: 12.10.2021 15:05

1 жовтня, в актовій залі КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради зібралися ті, для кого музика стала частиною життя, аби відзначити Міжнародний день музики. З побажаннями вихованцям подальших успіхів у навчанні, досягненні нових висот у творчості та подякою викладачам мистецької школи за нелегку працю звернулася до присутніх директор закладу Вікторія Бакуменко. Усіх присутніх шанувальників музичного мистецтва вітали своїми виступами вихованці та викладачі КЗ «Мистецька школа». На концерті було представлене мистецтво танцю, звучали найрізноманітніші твори класиків та сучасних композиторів в інструментальному і вокальному виконанні. Оплески, посмішки та позитивні відгуки глядачів стали підтвердженням того, що захід пройшов на високому творчому рівні.