Семінар для сільськогосподарських товаровиробників щодо ринку землі.

Дата: 21.09.2021 08:56

В умовах запровадження ринку землі, який почав діяти з 1 липня 2021 року у      сільгосптоваровиробників, власників земель сільськогосподарського призначення та керівництва територіальних громад виникає багато питань щодо правил гри у нових умовах. Зважаючи на важливість питання розпорядження землями сільськогосподарського призначення для їх власників, землекористувачів та наповнення бюджетів територіальних громад Уманською райдержадміністрацією разом із Всеукраїнською Аграрною Радою 9 вересня в Жашківській територіальній громаді було проведено семінар на тему ринку землі.

Семінар проводили начальник відділу агропромислового розвитку, екології та взаємодії з органами місцевого самоврядування Уманської РДА Валентина Мовчанюк, заступники голови ГС «Всеукраїнська аграрна рада» Анатолій Яріш та Олександр Сліпченко, фаховий юрист із земельних питань, керуючий партнер та керівник податкової політики юридичної компанії ТОВ «Юридична фірма «Мартинів».

Учасники заходу отримали відповіді на питання державної підтримки агросектора у 2021 році, обмеження та умови набуття сільськогосподарської землі громадянами, про істотні умови, необхідні документи та податкові наслідки купівлі- продажу землі, про особливості процедури продажу землі із переважним правом та угоду про передачу переважного права, тощо.