Уродженка Жашківщини Анастасія Бевз – чемпіонка світу серед учнівської молоді

Дата: 20.09.2021 16:44

Анастасія Бевз навчалась в Бузівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст., займалась волейболом в Бузівському відділенні Жашківської ДЮСШ в тренера Слухая О.В. З 2019 року Настя – учениця Київського обласного ліцею- інтернату фізичної культури і спорту в м. Біла Церква – Спортліцей. Сьогодні дівчина – неодноразова призерка та переможниця міжобласних і всеукраїнських змагань з волейболу, віце- чемпіонка України з волейболу серед дівчат 2006 року народження у 2021 році.

А з 11 по 19 вересня в м. Бєлград (Сербія) проходили Всесвітні учнівські ігри, на яких Анастасія Бевз в складі збірної волейбольної команди України стала чемпіонкою світу. Тож вітаємо землячку і бажаємо нових досягнень !

Фото без опису