Рятувальників Жашківщини привітали з професійним святом. (ВІДЕО)

Дата: 20.09.2021 11:42

17 вересня в залі засідань Жашківської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню рятівника. Вітали з професійним святом колег- рятувальників, зокрема фахівців 20-ої Державної пожежно- рятувальної частини 5-го Державного пожежно- рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області та Бузівської добровільної пожежної команди, начальник групи організацій реагування на надзвичайні ситуації 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл. Сергій Щербатий, т.в.о. начальника 20 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл. Юрій Корінний та голова Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський. Окрім вітань, рятувальників, які проявили особливу мужність та високі показники у роботі, нагороджено грамотами Жашківської міської ради, добровольців та ветеранів Служби порятунку – подяками від керівництва 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл.