Ярмарки вакансій на замовлення роботодавця ТОВ «АТБ-маркет»

Дата: 13.09.2021 08:36

Фото без опису

Протягом вересня Жашківська районна філія Черкаського ОЦЗ та ТОВ «АТБ-маркет» організували  1 презентацію роботодавця та 2 «Міні-ярмарки»  вакансій  з метою укомплектування штату магазину ТОВ «АТБ-маркет», який планується відкрити в м.Жашкові у листопаді 2021 року. Районний керівник  ТОВ «АТБ-маркет» Валентина Гаркуша ознайомила всіх учасників з специфікою роботи, умовами праці, заробітною платою та соціальним пакетом для працівників майбутнього закладу. На  презентації , яка відбулась 3 вересня присутнім було запропоновано вакансії керуючого та заступників керуючого магазином, адміністраторів залу та товарознавців. На  «Міні-ярмарках»,  які проходили 9 вересня  присутнім було запропоновано вакансії продавців-консультантів, пекарів, охоронників, молодших приймальників (вантажників), помічників продавців-консультантів (прибиральників). Учасники презентацій заповнили анкети кандидатів на вакантні посади та взяли участь у  співбесідах.

Жашківська районна філія активно сприяє в підборі кадрів для ТОВ «АТБ-маркет», адже це створення понад 50 нових робочих місць з стабільною заробітною платою, соціальним пакетом та іншими державними гарантіями.