28 серпня жителеві с. Сабадаш Миколі Ковбасюку виповнилося 75 років

Дата: 06.09.2021 17:05

Уродженець с. Сабадаш Микола Данилович Ковбасюк упродовж усього життя працював на благо рідного краю та вболівав за його долю. Свою трудову діяльність розпочав  водієм. Завдяки таким якостям, як порядність, відповідальність та відданість обраній справі, у 1998 році односельці довірили Миколі Даниловичу посаду голови сільської ради, ким працював два скликання поспіль. Очолював у Сабадаші й первинну організацію ветеранів. На якій би посаді не працював та, навіть, перебуваючи вже на заслуженому відпочинку, Микола Ковбасюк переймався проблемами рідного села і вболівав за його розвиток. Донині чоловік користується авторитетом та повагою серед людей. І за ту працелюбність, гідно прожитий вік дякували Миколі Даниловичу, від імені голови Жашківської територіальної громади Ігоря Цибровського, староста села Сабадаш Галина Янчук, голова організації ветеранів Жашківської громади Катерина Ковтун, член президії Ради ветеранів Жашківської громади Ольга Кравчук та голови первинних організацій ветеранів села Сабадаш Валентина Романенко і села Пугачівка Михайло Таран. Вітаючи ювіляра із 75-річчям, гості зичили Миколі Даниловичу міцного здоров’я та довгих літ життя.