«Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» для уманчан!
Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.
Виконавцями основної частини проєкту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проєкту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин, семінари з інноваційних технологій вирощування в садівництві та овочівництві, бізнес-планування, інформаційні технології, консультації з організації власного бізнесу, тренінги з психологічної підтримки та активну комунікацію з підприємцями. Партнерами проєкту є університет NORD (м.Будо ,Норвегія),МБФ «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (м. Київ ,Україна) , Уманський національний університет садівництва (м. Умань) ,громадська організація «Спілка учасників АТО Жашківщини». В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії .
На трирічний етап 2020-2022 проєкт має наступні цілі, завдання, вимоги до кандидатів та особливості реалізації:
- Ціль проєкту: ефективне впровадження моделі професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в державну систему України.
- Учасником проєкту можуть бути:
1.Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення . 2.Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років. 3.Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства . 4.Члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій. 5.Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).
Контактні телефони:
- керівник проєкту від Уманського НУС – доцент кафедри обліку і оподаткування Ольга Дмитрівна Підлубна ( +38(063)620-59-62);
- керівник проєкту від ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» Василь Васильович Якименко (+38(063)1339363 , +38(050)1339363) , +38(096)1339363;
Більш детальна інформація та подання анкети для участі у проекті на сайті https://ifsa.kiev.ua/