2 вересня 2021 року об 11:00 відбудеться 15 позачергова  сесія Жашківської міської ради VIII скликання.

Дата: 01.09.2021 17:14

Фото без опису

2 вересня 2021 року о 11:00  у сесійній залі (за адресою вул.Захисників України, 19) відбудеться 15 позачергова  сесія Жашківської міської ради VIII скликання.

На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, народний депутат України, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020 № 3-72/VIII «Про бюджет Жашківської міської територіальної громади на 2021 рік»

2. Про надання в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Жашківської територіальної громади без проведення аукціону