Проєкт «Норвегія - Україна»

Дата: 26.08.2021 14:43

Фото без опису«Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» для уманчан!

Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

У результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

На трирічний етап 2020-2022 проєкт має наступні цілі, завдання, вимоги до кандидатів та особливості реалізації:

- Ціль проєкту: ефективне впровадження моделі професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в державну систему України.

У місті Умань на правах партнера здійснюватиме підготовку за напрямком "Організація власного бізнесу в садівництві та овочівництві" Уманський національний університет садівництва, супровід здійснює ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини»

(Якименко Василь Васильович +38 (063)133-93-63 ) .

Більш детальна інформація та подання анкети для участі у проекті на сайті https://ifsa.kiev.ua/