Біля Жашківської міської ради підняли урочисто стяги з нагоди Дня Прапора України

Дата: 23.08.2021 11:35

Фото без описуДержавний прапор, прапор громади та міста замайоріли сьогодні на стяготримачах біля Жашківської міської ради. Урочистий захід підняття прапорів відбувся за участі активу громади. Піднесених нот урочистостям надали пісня "Боже великий єдиний" у виконанні Народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Жашківчанка" (кер.В.Гребенюк) та гімн України - Народного аматорського духового оркестру КЗ "Жашківський МБК" (кер.Д.Мулик).

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учаснику бойових дій, срібному і бронзовому призеру «Ігор Нескорених» Мейгешу Володимиру Михайловичу, Прапор громади – Голові Жашківської міської територіальної громади Ігорю Андрійовичу Цибровському, Прапор міста - учениці та президенту учнівської молоді місцевого самоврядування Жашківської спеціалізованої школи №1 Катерині Куровській.

Більше фото - на офіційній сторінці в фейсбук -https://www.facebook.com/zhOTG/posts/4596035890441100