XXХХХVIII Регіональний Форум «Органічна Україна 2021. Черкаси»

Дата: 02.08.2021 12:37

Фото без описуПРОГРАМА

XXХХХVIII Регіональний Форум

«Органічна Україна 2021. Черкаси» Дата: 6 серпня  2021,  онлайн ZOOM

Час: 10.00 - 12.00

Посилання для доєднання: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAkceGppzgrGNQDVcFEccT3Zz-bkdtf7Siz

Команда Органічної України – агенти змін, тому ми змінюємо формат проведення Регіональних Форумів «Органічна Україна 2021» та фокусуємося на трьох векторах:

1. Компетенція – всі детальні презентації спікерів Регіональних Форумів «Органічна Україна 2021» учасники отримають після форуму на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
  2. Комунікація – під час проведення заходу для кожного спікера відведено 5 хв, за які він має на одному слайді розкрити тему та привернути увагу до себе та своєї доповіді. За наступні 5 хв дати відповіді на питання, які будуть виникати під час заходу разом із модератором.
  3. Консолідація – за 2 години Регіональних Форумів «Органічна Україна» об’єднати всіх зацікавлених у розвитку органічного виробництва в області.

Наша задача – повністю розкрити можливості органічного виробництва та потенціал реалізації: перспективи та ресурси.

Модератор Олена Корогод (Березовська) – президент, Громадська спілка виробників                                                                                                                                                                        органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»

Лілія Корсак – координатор Стратегічного комітету з відродження родючості ґрунту, ГС «Органічна Україна»

09.30-10.00

Спілкування та технічне під’єднання

Модератор

10.00-10.15

Вступне слово

Роман Карманнік – заступник голови Черкаської облдержадміністрації

Валентина Заєць – начальник відділу державної політики у сфері органічного виробництва, Мінекономіки

Наталія Прокопчук – координатор органічного компоненту, швейцарсько-українська програма

Олена    Корогод    (Березовська)   –    президент,    Громадська   спілка                виробників                              органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»

10.15-10.45

Про органічний бізнес в області – ринкова регіональна аналітика, програми, перспективи, ризики, досвід співпраці бізнесу та держави.

Спікер 1: Представники ОДА

Спікер 2: Місцевий успішний органічний виробник

Тетяна Шендрик – т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Борис Кукунін – керівник ФГ «Золота Ягода» Монастирищенський район

10.45-11.00

Споживання органічної продукції на внутрішньому ринку – рушійна сила сталого органічного виробництва.

Спікер 1: Міжнародний досвід

Спікер 2: Місцевий успішний органічний виробник, магазин, проект

Органічне   харчування    у                      школах           та дитячих садочках в різних країнах

Наталія Прокопчук – координатор органічного компонента

Анастасія Півнюк – головний експерт органічного компонента

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»

ТОВ «Агрофірма Поле», спікер tbc

11.00 -11.10

Законодавче  регулювання   та   фінансова                       підтримка       в    дії: держава для бізнесу та бізнес для держави.

Спікер 1: Представник держави

Спікер 2: Представник органічного бізнесу.

Валентина Заєць – начальник відділу державної політики у сфері органічного виробництва Директорату державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Сергій Зубачов – генеральний директор ТОВ

«НВЦ «Черкасибіозахист»

11.10-11.20

Сертифікація органічного виробництва: забезпечення контролю

та клієнтський супровід. Погляд бізнесу на сертифікацію.

Спікер 1: Орган сертифікації

Спікер 2: Місцевий успішний органічний виробник

Манзюк Олена – фахівець із сертифікації, ТОВ

«Органік Стандарт»

Ярослав Фатенко – ФОП «Фатенко Ярослав Миколайович» (tbc)

11.20-11.30

Опитування, дискусія, висновки

11.30-11.40

Як перейти на органічне виробництво. Технології та супровід.

Спікер 1: Аграрний консультант

Спікер 2: Органічний бізнес

Ірина   Горго   –       Дорадча служба «Органічна Україна»

Основи    вирощування                  рослин                 за органічною технологією

Юлія Миронова – Дослідник із захисту рослин

«БТУ-ЦЕНТР»

11.40-11.50

Опитування, дискусія, висновки

Завершення

Фото без опису

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з

вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.