Жашківчанин Сергій Дробот - став призером двох етапів шахового турніру «Гран-прі Черкаської області зі швидких шахів»

Дата: 23.07.2021 08:05

17 липня на території Жашківської громади відбувся V-ий етап шахового турніру «Гран-прі Черкаської області зі швидких шахів». 13 майстрів шахівниці з різних куточків Черкащини (в тому числі і з Жашківщини), серед яких були і ветерани, і обдарована молодь, демонстрували своє вміння та справжню майстерність у затишному приміщенні КЗ «Жашківська централізована бібліотечна система». За підсумками змагань, у трійку переможців увійшов жашківчанин Сергій Дробот – триразовий переможець турнірів Жашківського району, керівник гуртка «Шахи» Жашківського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки.

А 18 липня відбувся VІ-ий етап шахового турніру «Гран-прі Черкаської області з швидких шахів» - уже в м.Умань, на базі готелю «LOMO». Серед 22-ох учасників, які взяли участь у змаганнях, Сергій Дробот виборов IV місце, вкотре гідно представивши Жашківську територіальну громаду у шаховому спорті.

Вітаємо Сергія із черговими досягненнями та бажаємо успіху йому та всім жашківським шахістам!