У с.Скибин проведено поточний ремонт пішохідного мосту через центральну водойму (ВІДЕО)

Дата: 15.07.2021 15:57

Село Скибин, що входить до складу до Жашківської територіальної громади,  поділено на дві частини водоймою, через яку для зручності місцевих мешканців було прокладено пішохідний міст. Через тривалу його експлуатацію з часом об'єкт став аварійно-небезпечним для пішоходів. Тож у 2020 році за дорученням очільника громади Ігоря Цибровського працівниками Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства було проведено частковий ремонт споруди. Цьогоріч справу продовжив староста с. Скибин Денис Курко. За його ініціативи та підтримки небайдужих жителів села, благодійників, меценатів, котрі допомагали коштами, матеріалами, фізичною працею, а також керівництва Жашківської громади та, зокрема, комунального господарства, яке надало усі витратні матеріали,  днями успішно завершено поточний ремонт пішохідного мосту. Тож нині сельчани мають змогу безпечно перетинати водойму, скорочуючи шлях.