1 липня відзначила свій 90-річний ювілей жителька с.Скибин Марія Руденко

Дата: 08.07.2021 14:31

Фото без описуУродженка Скибина Марія Никифорівна все своє життя трудилась на благо рідного краю.

У 12-річному віці осиротіла дівчинка попросилась в городню бригаду місцевого колгоспу, де пропрацювала до виходу на пенсію. Здобула славу однієї з кращих трудівниць та ветерана праці.

Паралельно  будувалася, вела домашнє господарство. Самотужки опанувала справу, яка приносила і задоволення, і додатковий прибуток. Марія Никифорівна шила ледь не для всього села. Мала багато друзів, знайомих та кожному відгукувалась на прохання допомогти, чим заслужила шану та повагу односельців.

Має люблячих племінників та онуків, котрі часто навідують Марію Никифорівну та опікуються нею, як рідною мамою.

У свої 90 бабуся ще сама себе обходить, влітку порається на городі, не уявляючи себе без праці. І за ту працелюбність, життєву стійкість та гідно прожитий вік дякували Марії Никифорівні, від імені голови Жашківської територіальної громади Ігоря Цибровського, староста села Скибин Денис Курко та представник апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради у с. Скибин Тетяна Замрига. Разом із поважними гостями вітали ювілярку племінники, друзі, сусіди.

Довгих літ життя ювілярці - у здоров'ї та щасті - зичимо прожити!