Обережно! Шахраї!

Дата: 07.07.2021 10:38

Фото без описуУвага, шановнi платники податкiв, будьте пильними, щоб не потрапити на гачок телефонного шахрайства!
06.07.2021
Головне управлiння ДПС у Черкаськiй областi повiдомляє, що останнiм часом спостерiгаеться збiльшення кiлькостi телефонних дзвiнкiв та повiдомлень у месенджерах з наступних номерiв: (066) 801-27-59, (099) 309-97-98, (050) 248-62-50 та (095) 17142-48 що здiйснюються невiдомими особами, якi представляться керiвництвом Головного управлiння ДПС у Черкаськiй областi, або особами, що дiють вiд iменi чи за дорученням керiвництва, та  намагаються заволодiти грошовими коштами пiд будь-яким приводом (надання грошовоi допомоги, погрози застосування штрафних санкцiй, уникнення проведення перевiрок тощо), пропонуючи перераховувати iх на картковi рахунки банкiвських установ.
Звертаемо увагу, що такi дii квалiфiкуються як шахрайство та умисна дискредитацiя податкових органiв. Для запобiгання дiяльностi шахраiв просимо вас бути пильними та обачними, уважно перевiряти iнформацiю, не пiддаватися на провокацii та нi за яких обставин не перераховувати кошти!
У разi отримання iнформацii про такi пропозицii або про вчинення протиправних дiй особами вiд iменi чи пiд виглядом працiвникiв ДПС - негайно повiдомляйте пiдроздiли Нацiональноi полiцii у Черкаськiй областi, до компетенцii яких входить розслiдування вказаних фактiв,  за номером телефону - 102.