День села в Острожанах

Дата: 05.07.2021 12:59

Весело й масово відзначили День села в Острожанах 28 червня, в День Конституції України, яскравим дійством для острожанців стало святкування Дня села, на яке завітали як місцеві мешканці, так і гості з інших населених пунктів. Очільник Жашківської територіальної громади, до складу якої увійшли Острожани, Ігор Цибровський і начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик вітали винуватців свята презентами у вигляді подарунка Острожанській громаді з нагоди Дня села та дипломів і медалей місцевому колективу «Червона калина» з нагоди перемоги у V Національному Чемпіонаті з фольклору ««Eurofolk - Україна 2021».

Святково-розважальний захід проводився на відкритій території Острожанської філії КЗ «Жашківський МБК», де увазі гостей було представлено виставку декоративно - ужиткового мистецтва сільських умільців та дитячого гуртка «Умілі руки», а також яскраву і насичену розмаїттям вокальних та хореографічних номерів концертну програму, за участі місцевих аматорів сцени (юних і дорослих), Жіночого вокального колективу «Червона калина» Острожанської філії КЗ «Жашківський МБК», жителя Соколівки В. Бадрака, хореографічного колективу «Світанок» КЗ «Жашківський МБК», заслуженого працівника культури України, працівника КЗ «Жашківський МБК « В. Гребенюка, вокальних колективів КЗ «Жашківський МБК» : «Жашківчанка», «Мрія», «Гармонія» і «Трояна» та учасників Жашківської студії танцю «Star» під керівництвом О.Шимчик. По завершенні урочистостей жителів та гостей села Острожани щедро частували духмяною юшкою та наваристою козацькою кашею. А от для місцевої дітвори відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради було організовано розважальну програму з конкурсами, бульбашками та святкову дискотеку для всіх бажаючих пуститися в танок.