Едемівці перемогли у Всеукраїнському конкурсі, що проходив у смт Затока (ВІДЕО)

Дата: 30.06.2021 12:08

Одне срібло, два золота і гран-прі - з такими здобутками повернулися додому вихованці Народного хореографічного колективу «Едем», що діє на базі КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради.  Цьогоріч едемівці взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «На хвилях успіху», що проходив у смт Затока в період з 14 по 20 червня, де презентували три хореографічних постановки.   Загалом в конкурсі брали участь 30 колективів з різних куточків України, якими було представлено 70 хореографічних постановок. Попри таку конкуренцію, нашим едемівцям вдалося завоювати прихильність журі та організаторів конкурсу.

Окрім цього, керівник Народного хореографічного колективу «Едем» Вікторія Бакуменко, взявши участь у батлі хореографів, також здобула перемогу і, як нагороду,-  право колективу на безкоштовну участь в наступному конкурсі, що, передбачається, відбудеться восени 2021 року.