Жашківщина приєднується до створення програми задля безпеки громадян у судах

Дата: 24.06.2021 09:18

Фото без описуФаховий діалог щодо розв’язання ключових завдань у життєдіяльності мешканців регіону продовжується. Зокрема проводяться робочі зустрічі керівництва Служби судової охорони Черкащини з місцевою владою на яких обговорюються  питання підтримання громадського порядку в місцевих судах та забезпечення безпеки громадян, які в них перебувають.

Під час чергової комунікації начальника Територіального управління полковника Служби судової охорони Анатолія Харенка з міським головою Жашківської міської об'єднаної територіальної громади Ігорем Цибровським було узгоджено алгоритм подальшої спільної роботи в рамках безпекової програми в судах на 2021-2025 роки.

Довідково: 12 травня 2021 року Жашківський районний суд перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Інформацію надано Територіальним управлінням Служби судової охорони у Черкаській області