A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Футбольна команда СК «Жашківська громада» здобула важливу перемогу в V турі Відкритого чемпіонату Уманщини

Дата: 15.06.2021 16:11
Кількість переглядів: 564

Фото без опису13 червня, в рамках V туру Відкритого чемпіонату Уманщини, на Стадіоні «Колос», що на Маньківщині, зустрічалися, серед інших, футбольні команди СК «Жашківська громада» та господарі поля- «Отаман-Д» (Маньківка). Із перших хвилин матчу відчувалась напружена боротьба, яка закінчилась з рахунком 2:5 на користь СК «Жашківська громада».

Як повідомляється на сайті «Спортивна Уманщина»: « На голи жашківчан Павла Хрущова та Максима Яценка в першому таймі відповів форвард “Отаманів” Володимир Журба. У другому на дубль Олексія Піддубного і м’яча Антона Росса, господарі відповіли лише голом Володимира Риженка. “Жашківська громада” здобуває важливу перемогу і переміщується на 4 місце при грі в запасі. “Отаман-Д” поки, як і раніше, не має очок в своєму активі».

Наступна гра за участі СК «Жашківська громада», в рамках Чемпіонату Уманщини, вібудеться 20 червня, на Стадіоні ім.Ю.Гагаріна. Господарі поля зустрінуться з футбольною командою «Ніка» (Родниківка). Початок матчу о 16:00. Підтримаймо наших футболістів!