Презентація навчального закладу

Дата: 07.06.2021 22:04

Фото без опису 3 червня в Жашківській районній філії Черкаського ОЦЗ відбувся семінар – «Презентація Державного навчального закладу «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей». До уваги учасників семінару була представлена презентація учбового закладу та розглянуто питання щодо можливого навчання за професіями: кухар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, електрогазозварювальник, швачка, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, токар. Презентуючи роботу учбового закладу заступник директора Лариса Прохорчук та викладач Людмила Проців звернули увагу, що «Жашківський АТПЛ» - навчальний заклад, який здійснює навчання студентів з урахуванням потреб регіонального ринку праці, проводить безкоштовне навчання у стислі терміни, має  кваліфікований педагогічний склад, сучасні майстерні та лабораторії. Безробітні з відеоматеріалів, які продемонстрував учбовий заклад,  побачили іноваційне обладнання лабораторій та майстерень, яке дозволяє здобувачам освіти ефективно засвоювати професійні компетентності.

Директор Жашківської районної філії Марія Штунь та заступник директора Олена Кравець ознайомили учасників заходу з актуальними професіями сучасного ринку праці, проінформували про можливості професійного навчання безробітних за направленням служби зайнятості, акцентуючи увагу на затребуваних робітничих професіях, які можна отримати в «Жашківському АТПЛ».

Учасники заходу охоче задавали питання та цікавилися можливостями навчання в учбовому закладі.