Епідеміологічна ситуація на Жашківщині станом на 4 червня

Дата: 04.06.2021 14:56

Фото без описуПриємна новина!

Вперше, з початку 2021 року, за тиждень в Жашківській територіальній громаді не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19. Станом на 4 червня, на стаціонарному лікуванні в Жашківській багатопрофільній лікарні хворих на коронавірусну інфекцію також немає. А це означає, що епідемія іде на спад.

Водночас є в Україні регіони, де ситуація ще залишається складною. Тож очільник Жашківської громади Ігор Цибровський, медичні працівники закладів охорони здоров’я закликають громадян не втрачати пильності і продовжувати дотримуватися встановлених обмежень та протиепідемічних заходів - носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей. Особливо під час подорожей на відпочинок, що характерні для літнього періоду.