Жителі Баштечківської громади обслуговуватимуться в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради

Дата: 19.05.2021 14:40

Фото без описуОчільниками Жашківської територіальної громади Ігорем Цибровським  та Баштечківської сільської територіальної громади Сергієм Мельником  підписано Договір про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) КНП « Центр первинної медико- санітарної допомоги Жашківської міської ради».

У відповідності до чинного законодавства, кожна новоутворена територіальна громада повинна мати власну мережу сімейної медицини. Поскільки в Баштечківській громаді наразі такого осередку не створено, а населення постійно потребує консультації та допомоги лікарів, Жашківська та Баштечківська громада уклали Договір про співпрацю та спільне фінансування Жашківського центру первинної медико-санітарної допомоги, відповідно до якого Баштечківська сільська територіальна громада має передбачити видатки на медичне обслуговування населення сіл Баштечки, Королівка, Тинівка, Павлівка, Охматів, Нагірна, Побійна та Костянтинівка у лікарів Жашківського ЦПМСД.