Із турботою про кожного: у Жашківській громаді напередодні Дня перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 15.05.2021 11:25

Щороку, 8 та 9 травня, ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, та вшановуємо  ветеранів, які здолали фашистську чуму і підіймали країну з руїн в післявоєнні роки.

У Жашківській територіальній громаді сьогодні нараховується 12 учасників бойових дій:

Мельник Петро Микитович (м.Жашків),

Осавелюк Андрій Петрович (м.Жашків),

Панасюк Микола Євменович (с.Бузівка),

Шилюк Любов Михайлівна (с.Бузівка),

Балагута Донна Максимівна (с.Вороне),

Янкова Федора Степанівна (с.Зелений Ріг),

Руденко Ганна Кіндратівна (с.Зелений Ріг),

Півторак Марія Семенівна (с.Зелений Ріг),

Туз Михайло Петрович (с.Конельська Попівка),

Охота Юрій Андрійович (с.Сабадаш),

Вояківський Петро Олександрович (с. Скибин),

Рязанов Петро Андрійович (с.Соколівка).

Нині їм усім уже понад 90 років, за станом свого здоров’я їм важко пересуватися, брати участь в урочистих та пам’ятних заходах, що відбуваються на території громади. Та, як би там не було, вони не мають почуватися забутими. Наш святий обов’язок- турбота про кожного! –наголошує міський голова Ігор Цибровський.

Секретар Жашківської міської ради Алла Завертана, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Жашківської міської ради  Марія Король та начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик, за дорученням голови Ігоря Цибровського, відвідали ветеранів, які проживають на території громади та привітали їх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Посадовці, разом із старостами сіл, передали ветеранам презенти, подякувавши від імені кожного жителя Жашківського краю за те, що зуміли зберегти та відбудувати для нас країну.

На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше. Низько вклоняємось кожному з них та закликаємо всіх мешканців громади не залишатись осторонь своїх рідних та близьких, шанувати подвиги ветеранів, не забувати про їх добробут та цінувати кожну мить, проведену поруч з ними.

Пам’ятаємо – отже перемагаємо!