Навчання за професією «Швачка»

Дата: 29.04.2021 08:45

Фото без опису    26 квітня в Жашківському аграрно-технічному ліцеї закінчила навчання група із 8 безробітних за направленням Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ по професії «Швачка».

Освіта дорослих вимагає особливого підходу, адже приходять люди різного віку, з різною мотивацією та життєвим досвідом. У кожного своя ситуація та життєва історія – зазначила директор Жашківської філії Марія Штунь.

Протягом 3-х місяців слухачі проходили курс теоретичної  підготовки в навчальному кабінеті, практичної підготовки в виробничій майстерні та на робочих місцях на виробництві, де слухачі послідовно набували навичок виконання робіт. Виробничу практику слухачі проходили на підприємствах-замовниках кадрів, серед яких ТОВ «Жашківчанка», ДП "ПРОМСЕРВІС" ТОВ "ПОСТАЧСЕРВІС". Всі здобувачі освіти успішно склали ДКА  та отримали свідоцтво державного зразка.

Уже на початку травня  5 осіб буде працевлаштовано  на ТОВ «Жашківчанка» та 3 особи на  ДП "ПРОМСЕРВІС" ТОВ "ПОСТАЧСЕРВІС".