У Жашківській громаді запрацювала служба у справах дітей

Дата: 16.04.2021 15:43

Фото без описуУ зв’язку із децентрацізацією та, як наслідок, ліквідацією Жашківської державної районної адміністрації, було припинено діяльність багатьох відділів та служб. Втім, аби жителі громади отримували якісні послуги, необхідні структурні підрозділи створюються при міській раді.

Фото без описуТак, з 6 квітня запрацювала служба у справах дітей Жашківської міської ради. А 15 квітня під керівництвом міського голови Ігоря Цибровського вже відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході зібрання розглядалися питання надання дозволів на укладення правочинів від імені малолітніх дітей, дарування майна тощо.

Служба у справах дітей та відповідна комісія ставлять перед собою завдання сприяти реалізації забезпечення прав на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також свобод та законних інтересів дітей.