Вакансія

Дата: 16.04.2021 09:28

Фото без опису

Відповідно до статті 21¹ Закону України «Про культуру», наказу начальника відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Черкаської області від 14.04.2021 № 32 оголошується конкурс на заміщення посади директора КЗ «Жашківський міський будинок культури» Жашківської міської ради.

Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта за напрямком підготовки «Культура і мистецтво», не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером. Документи приймаються протягом 30 днів з дати друку оголошення. Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу за телефоном: 6-31-55.