Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

28 квітня 2021 року - День охорони праці в Україні

Дата: 15.04.2021 11:10
Кількість переглядів: 570

       28 квітня 2021 року - День охорони праці в Україні, присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я  на роботі.

Девіз зазначеного заходу:

Фото без опису

 

          Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області повідомляє, що у 2021 році Всесвітній день охорони праці буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

         З моменту виникнення глобальної кризи на початку 2020 року, пандемія COVID-19 мала глибокий вплив скрізь.  Протягом  2020 року – І кварталу 2021 року до Жашківського відділення Фонду надійшло 211 повідомлень від роботодавців про розслідування нещасних випадків/гострих професійних захворювань з них 201 повідомлення про розслідування гострих професійних захворювань, які сталися з медичними працівниками. Станом на 1 квітня 2021 року 79 випадків знаходяться в стадії розслідування.

       Кожна людина, яка працює на виробництві, підпадає під певні ризики, починаючи від найбільш небезпечних секторів економіки, якими є промислове виробництво (вугільна промисловість, лісове господарство, будівництво та інші) і закінчуючи відносно безпечною сферою послуг.

       Статистичні дані вказують на те, що випадки травматизму на виробництві відбуваються саме тоді, коли роботодавець не приділяє уваги питанню безпеки на робочих місцях, працівники нехтують елементарними правилами виконання робіт, не знають своїх обов’язків, що закріплені у інструкціях з охорони праці.

       Жашківське відділення звертається до роботодавців щодо створення на підприємствах безпечних та нешкідливих умов праці, дотримання санітарних норм та правил у виробничому процесі, забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами.

        Закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні, забезпечити широку інформаційну кампанію задля захисту та збереження життя і здоров’я працівників.

       Страховий експерт з охорони праці Жашківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області також долучається до заходів до Дня охорони праці:

  • надання інформаційної допомоги щодо організації безпечної роботи працівників під час карантину, не допускаючи при цьому порушень трудового законодавства,  
  • залучення зацікавлених громадських організацій спілок та інших об’єднань до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі,
  • розробки та впровадження на підприємствах програм навчання з питань охорони праці з урахуванням наявних та виникаючих потенційних виробничих ризиків пов’язаних з застосуванням нових форм організації праці.

         Для цього забезпечуємо роботу «гарячої телефонної лінії» з питань охорони

праці: 04747-6-11-16,  електронна адреса – r71004 @ ukr.net 

                        

Добротворська Катерина Василівна  страховий експерт з охорони праці Жашківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь