A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Увага! Конкурс!

Дата: 15.04.2021 08:47
Кількість переглядів: 439

Інформація про проведення конкурсу з визначення

виконавця земельних торгів

Комісія з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, оголошує конкурс по відбору виконавців  земельних торгів з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки.

Дані про земельну ділянку:

  • місце розташування: вул. Світанкова, 49, м.Жашків, Черкаська область;
  • орієнтовна площа земельної ділянки – 0,6300 га;
  • цільове призначення – із зміною цільового призначення із  земель запасу на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (код КВЦПЗ 12.04).

Умови конкурсу:

  • перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

• заява про участь у конкурсі з відбору виконавця земельних торгів за встановленою формою;

• копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків або копія паспорту для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку

у паспорті фізичної особи – підприємця (для претендента – фізичної особи – підприємця);

• згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

• копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

• копії кваліфікаційних документів ліцитаторів, які працюють у штатному складі або залучені за трудовим договором і яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

• інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу у порівнянні зі стартовою ціною;

• пропозицію про вартість виконання робіт (в тому числі про вартість робіт на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 8,2765 га (кадастровий номер 7120910100:05:001:1319) на 2 земельних ділянки, орієнтовна площа однієї з яких  0,6300 га з присвоєнням кадастрових номерів обом новоутвореним земельним ділянкам,  вартість робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6300 га із земель запасу на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства та розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6300 га цільове призначення якої змінюється) з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

  • строк подання конкурсної документації – до 17.05.2021 включно;
  • поштова адреса, за якою подаються документи – Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області, 19201, з відміткою  «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

       Переможець забезпечує підготовку лотів або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини 5 статті 135 та частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.

Переможцем визнається учасник, який запропонує найменшу вартість послуг з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 8,2765 га (кадастровий номер 7120910100:05:001:1319) на 2 земельних ділянки, орієнтовна площа однієї з яких  0,6300 га, з виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6300 га із земель запасу на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства та розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6300 га цільове призначення якої змінюється, а також за критеріями найменших строків виконання послуг (робіт) та кількості проданих лотів, їх вартості порівняно із стартовою.

Витрати на організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

Інформація про проведення конкурсу:

  • дата, час і місце проведення конкурсу – 25.05.2021, о 10.00 год., Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області;

відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони – 19201, Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області, телефон для довідок – (047 47) 6 11 50, 6 11 42.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь