Інспектор ювенальної превенції Умані взяла участь у зустрічі з вихованцями будинку сімейного типу

Дата: 01.04.2021 09:18

Які права та обов’язки мають неповнолітні, з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність та як знайти вихід з складної ситуації - дізнались вихованці будинку сімейного типу.

25 березня інспектор ювенальної превенції Тетяною Бакал спільно з працівниками Центру соціальних служб Жашківської міської ради та заступником начальника відділу «Жашківське бюро правової допомоги» Уманського місцевого центру надання БВПД завітала до будинку сімейного типу в м. Жашків, де взяла участь у круглому столі на тему: «Права та обов’язки дітей». Акцентували увагу дітей на тому, що ніхто не може їх порушувати, адже за це передбачена відповідальність.

Окрім того, роз’яснювали дітлахам про те, яким буває насильство та як йому протидіяти.

Наголосили, що не варто залишатися зі своїми проблемами наодинці та куди потрібно звертатися по допомогу у разі виникнення складних ситуацій на їхньому шляху.

Джерело: https://cutt.ly/GcifiRp