Дата: 01.04.2021 09:15

Фото без описуПоліція закликає аграріїв посилити охорону на території фермерських господарств Уманщини

Розпочався сезон підготовки до внесення у ґрунт добрив та посіву насіння, і як свідчить досвід, на початку посівної різко зростають крадіжки даних матеріалів.

З метою попередження на Уманщині крадіжок посівного матеріалу, добрива та гербіцидів з територій сільськогосподарських підприємств закликаємо господарів посилити охорону приміщень в яких зберігається вищезазначене майно.

Шановні громадяни, якщо Ви стали свідками подібних злочинів, не зволікайте, негайно звертайтесь до поліції а номером «102» або в інший зручний для Вас спосіб!

Своєчасне звернення прискорить розкриття злочину і дозволить по «гарячих слідах» затримати зловмисників.

Джерело: https://cutt.ly/7cis4Fr