Семінар–нарада для ветеранів АТО/ООС

Дата: 15.03.2021 08:22

Фото без опису12 березня  2021 року в залі Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено семінар –нараду для  ветеранів АТО/ООС.

На семінарі було надано кваліфіковану інформацію представниками Жашківського військового комісаріату: начальником відділення офіцерів запасу і кадрів майором Петром Савчуком та інструктором відділення рекрутингу та комплектування Іриною Бойко про пільги та гарантії військовослужбовців рядового , сержантського та офіцерського складу за контрактом. Командир відділення 95-ї Житомирської десантно-штурмової бригади Сергій Антонюк розповів присутнім про переваги та пільги служби у Збройних Силах України. Директор   Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ Марія Штунь проінформувала присутніх про стан ринку праці, актуальні та перспективні вакансії, проходження професійного навчання,  в тому числі в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, також детально розповіла про Проект «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» з метою соціальної адаптації та підвищення конкурентноспроможності, сприяння у працевлаштуванні та організації власного бізнесу  для військовослужбовців та членів їх сімей. Учасники семінару відповіли на численні запитання присутніх.