ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ

Дата: 01.04.2021 08:21

Фото без описуПочаток весняно-польових робіт у сільському господарстві –старт для підвищення кваліфікації працівників-аграріїв. 05 березня 2021 року Жашківською філією Черкаського обласного центру зайнятості було організоване професійне навчання 30 осіб на базі Державного професійно – технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України за навчальною програмою  «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та перевірка рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням ,  зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами і агрохімікатами»  з подальшим працевлаштуванням на сільськогосподарські  підприємства району . На  курсах слухачі ознайомилися з новітніми технологіями в сільськогосподарському виробництві , з основними законодавчими актами та нормативними документами по застосуванню , торгівлі  та забезпеченню засобами захисту рослин , з охороною праці , з правилами техніки безпеки під час роботи з пестицидами і агрохімікатами .

При організації професійного навчання  безробітних  , головні зусилля та увага були спрямовані на задоволення потреб роботодавців, їх замовлення щодо підготовки кваліфікованих працівників. Спеціалістами філії проводиться активна робота з інформування клієнтів служби зайнятості про умови навчання, професії, ситуацію на ринку праці з метою орієнтації безробітних осіб на отримання нової професії або підвищення кваліфікації за уже наявною спеціальністю для прискорення працевлаштування.