Дата: 04.03.2021 13:18

Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на посади:

1. Начальник служби у справах дітей Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища  освіта, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

2. Головний спеціаліст служби у справах дітей Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

3. Провідний спеціаліст служби у справах дітей Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

За додатковою інформацією  щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись за тел.6-11-52 або за адресою: м.Жашків, вул. Захисників України, 19.»