Дата: 04.03.2021 10:03

Фото без опису«Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської  міської  ради оголошує конкурс на посаду:

Заступника начальника відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської  міської  ради.  Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.  За додатковою інформацією щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись за тел. 6-31-55 або за адресою: м.Жашків, вул. Соборна,49».