Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Увага! Конкурс!

Дата: 03.03.2021 09:55
Кількість переглядів: 1230

Фото без описуІнформація про проведення конкурсу з визначення

виконавця земельних торгів

Комісія з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, оголошує конкурс по відбору виконавців  земельних торгів з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки.

Дані про земельну ділянку:

  • місце розташування: вул. Залізнична, м.Жашків, Черкаська область;
  • орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1500 га;
  • цільове призначення – код КВЦПЗ 12.04 - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства із зміною цільового призначення на - код КВЦПЗ 03.10 - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови,  які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язані з отриманням прибутку).

Умови конкурсу:

  • перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавця земельних торгів за встановленою формою;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків або копія паспорту для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку

у паспорті фізичної особи – підприємця (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

копії кваліфікаційних документів ліцитаторів, які працюють у штатному складі або залучені за трудовим договором і яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу у порівнянні зі стартовою ціною;

• пропозицію про вартість виконання робіт (в тому числі про вартість робіт із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,4114 га, зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га та розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га) з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

  • строк подання конкурсної документації – до 02.04.2021 включно;
  • поштова адреса, за якою подаються документи – Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області, 19201, з відміткою  «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

       Переможець забезпечує підготовку лотів або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини 5 статті 135 та частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.

Переможцем визнається учасник, який запропонує найменшу вартість послуг з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з присвоєнням кадастрових номерів новоутвореним земельним ділянкам, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, розроблення детального плану території земельної ділянки, а також за критеріями найменших строків виконання послуг (робіт) та кількості проданих лотів, їх вартості порівняно із стартовою.

Витрати на організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

Інформація про проведення конкурсу:

  • дата, час і місце проведення конкурсу – 12.04.2021, о 10.00 год., Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області;

відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони – 19201, Жашківська міська рада, вул. Захисників України, 19, м. Жашків, Черкаської області, телефон для довідок – (047 47) 6 11 50, 6 11 42.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь