Студентка із Жашкова отримуватиме стипендію Президента України

Дата: 08.02.2021 14:45

Фото без описуВолодимир Зеленський підписав Указ № 21/2021 «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва». Згідно з документом таку стипендію протягом року з-поміж інших стипендіатів отримуватиме і жашківчанка Анастасія Яценко.

Анастасія є випускницею Жашківської музичної школи,  навчалася у  викладача Коренюк Н.Ю. по класу фортепіано, та у викладача  Давиденко А.В. по класу вокалу.

Зараз  навчається на першому курсі Одеської національної музичної  академії (консерваторія)  ім. А.В. Нежданової  по класу фортепіано.

Анастасія завдяки своєму таланту та систематичній творчій праці, своїм успіхам і зусиллям отримала цей додатковий стимул для навчання по напряму музичне мистецтво: як соліст-виконавець по фортепіано, вокальний виконавець та композитор – автор своїх вокальних творів.

Вітаємо Анастасію та зичимо їй успіхів у навчанні й творчості!